درباره امید دهقانی

من امید دهقانی از لحظات آغازین شناخت خویش، دارای ارتباط عمیق با مفاهیم والای علوم انسانی بوده و همواره مطالعه جز لاینفک زندگیم محسوب شده، به گونه ای که تمامی عواید و درآمدم مصروف خرید کتاب و کسب دانش در ابواب مختلف می شد.

علی رغم تحصیل در رشته ریاضیات، با مطمح نظر قرار دادن جایگاه ویژه علوم انسانی در مدیریت و توسعه کشور، با شوقی وصف ناپذیر اقدام به فراگیری علوم انسانی از جمله ادبیات، فقه، اصول، فلسفه، عرفان، الهیات و…. نمودم. سپس با پایان یافتن دوره نظام وظیفه، وارد دانشکده حقوق شده و توفیق یافتم در مدت سه سال با معدل 19.35 به عنوان دانشجوی ممتاز فارغ التحصیل و همزمان در آزمون وکالت و قضاوت پذیرفته شدم. علی رغم قبولی در هر دو آزمون، به لحاظ علاقه ی وافر به وکالت، از ادامه ی مسیر گزینش قضاوت منصرف و موفق به دریافت پروانه ی وکالت شدم.

هم اکنون و پس از چندین سال مشاوره، وکالت، داوری و تجربه تجارت های مختلف آموخته ام، همانگونه که ابراز یک نظریه علمی در موضوعی خاص، نیازمند تسلط به علوم مختلف می باشد، موفقیت در تجارت نیز نیازمند آشنایی با علوم مختلف از جمله اقتصاد، سیاست، حقوق و… است.

در پایان حاصل تجارب وکالتی و کنش های تجاری متعدد و نگاهی به اوضاع اقتصادی کشور و موج فزاینده کسب و کارهای جدید و نوپا مرا بر آن داشت تا با تسلط بر علم حقوق، فنون وکالت و مدیریت کسب و کار و با تکیه بر مباحثی چون بازاریابی فروش، برندینگ و… قدمی هر چند ناچیز در مسیر آگاهی هرچه بیشتر هموطنان و توسعه اقتصادی کشور با ارائه مشاوره و خدمات حقوقی تجاری بردارم . با امید و رجاء واثق به بهروزی و رشد روز افزون هم میهنان گرامیم.

آدرس دفتر وکالت امید دهقانی: تهران، وزرا، نبش یکم، برج ستاره، طبقه ۵، واحد ۱۴

شماره تماس: ۸۸۱۰۰۴۵۷-۰۲۱